ایتالیا

تاریخ خروج

روزانه

مدت زمان

4شب رم 2شب فلورانس 2شب ونیز 2شب میلان

بازدید

606

حداکثر ظرفیت

23
بیمه مسافری
هتل 4و5 ستاره
لیدر فارسی زبان
اخذ ویزا
ترانسفر فرودگاهی
گردش شهری

تور ایتالیا

ایتالیا کشوری اروپایی 60 میلیونی با خط ساحلی طولانی و سواحل مدیترانه ای بی نظیر،کشوری که نشان از قدر،فرهنگ و تمدن در جای جای آن دیده می شود.پایتخت ایتالیا رم نماد هنر و فرهنگ و ویرانه های باستانی دیناست،و دیگر شهرها از جمله فلورانس که شاهکارهای رنسانسی میکلانژ در آن خودنمایی میکند.به هر گوشه از ایتالیا بروید با شگفت هایی رو به رو خواهید شد،مثلا ونیز شهر کانال های آبی و میلان شهر مد و پوشاک دنیاست پس در مورد سفر به ایتالیا شکی در خود راه ندهید.

خدمات تور ایتالیا شامل:

  • اخذ ویزا

  • بیمه مسافرتی

  • دیدار از جاذبه های گردشگری هر شهر

  • ترانسفر فرودگاهی

  • انعام راننده های محلی

  • بلیط رفت و برگشت هواپیما

  • اقامت در هتل های 4و5 ستاره(وعده صبحانه رایگان)

  • عوارض خروج از کشور

  • لیدر فارسی زبان

  • هزینه باربری در هتل

برخی از جاذبه های گردشگری ایتالیا

مکان اول

Colosseum

غیر ممکن که کسی از ایتالیا بازدید کنه و به این تالار دیدنی سر نزنه،در طول تاریخ هیچ سالن آمفی تئاتری بزرگتر از کولوسئوم وجود نداشته این ساخته دست امپراتوری روم بزرگترین گونه در نوع خود است،این ساختمان دارای تونل های زیرزمینی هستش که دارای محل نگه داری حیوانات وحشی قفس ها و گلادیوتار بوده اگر عظمت این مکان را میخواهید درک کنید همین قدر کافیست بدانید نمایشی با کشتی به طول هشتاد و عرض 40 متر در این مکان برگزار می شده.
مکان دوم

کانال های ونیز

ونیز یا شهر جزیره ای شهری ایست با کانال های تو در تو که به جای خیابان کانال ها ان را به یکدیگر متصل میکنند و برای رفتن به هر جایی باید از قایق های سنتی شهر که گاندولا نام دارند استفاده کنید،قرار گرفتن شهر در میان آب و مناظر بی نظیر عکاسی این شهر را از هر شهر دیگری در دنیا متمایز کرده
مکان سوم

Pompeii

شهری که نزدیک به 2000 سال پیش به زیر گدازه های آتشفشانی رفته ،وجود گدازهای اتشفشانی باعث شده تا بسیاری از آثار باقی بماند مکان هایی همچون:نقاشی های دیواری ، معرق و مجسمه هایی که با خنک شدن در گدازه ها محصور شده اند. چندین قرن کاوش ، بقایای خانه ها ، بازارها ، حمام ها ، معابد ، تئاترها ، خیابان ها و بقایای انسانی را آشکار کرده است و شگفتی شما را فراخواهد گرفت
مکان چهارم

برج پیزا

کمتر کسی تو دنیا هست که برج پیزا رو نشناسه یا حداقل اسمش رو نشندیه باشه 4امین مکان گردشگری ایتالیا در شهر پیزا در ناحیه توسکانی ایتالیا با اینکه تنها برج کج جهان نیست، ولی از شناخته‌ شده‌ترین آنها است. این برج ۵۶٫۷۰ متر بلندی و ۱۴۵۰۰ تن جرم دارد. این برج، نشان اصلی شهر پیزا است و در ۱۹۸۷ نیز در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت شد.

رزرو تور

نام تورتعرفه به ازای هر بزرگسالقیمت به ازای هر کودکصندلی‌های موجودتاریخ خروجمدت زمان
ایتالیاتومان 30,000,000تومان 20,000,00023هر زمان4شب رم 2شب فلورانس 2شب ونیز 2شب میلان

اطلاعات رزرو

نامقیمت (بزرگسالان / کودکان)افراد (بزرگسالان / کودکان)تعدادجمع کل

خلاصه

جمع جزء تومان 0
جمع کل تومان 0

اطلاعات مشتری

*
نام الزامی است.
*
نام خانوادگی الزامی است.
*
شماره تلفن مورد نیاز است.
*
لطفا آدرس را وارد کنید.
متشکرم. رزرو خود را دریافت کرده اند و شماره رزرو کنید

شاید بپسندید